Neodpratané konáre na Ul. L. Sáru

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: Pav Rachel, 03. decembra 2017

Dobry den, mohla by mestska cast odstranit polamene konare? Dakujem.

29. december 2017

Pav Rachel

Podnet je vyrieseny. Dakujem.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.