Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nefunkčné osvetlenie na ceste za VW

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Marián, 03. decembra 2017

Nefunkčný celý rad verejného osvetlenia. Názov ulice podľa mapy neznámy, ani či sa jedná o verejný alebo súkromný pozemok, ale ide o ulicu medzi opletalovou a jána jonáša za VW v devínskej novej vsi. Na ceste je veľký pohyb nákladných aj osobných vozidiel, autobusov aj po tme prebiehajúcich chodcov. Na ulici sa nachádza aj viacero firiem a doprava sa bude len zhoršovať po dokončení všetkých stavieb a projektov v oblasti VW opletalova.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.