Vrak s vyše 4 roky neplatnou TK, EK, bez EČV na Belinského

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Zaslal: El Padre, 04. decembra 2017

Roky opustený VW GOLF na parkovisku pri Belinského 3 bez EČV. EK a TK boli platné do 4/2013. Najvyšší čas ho odstrániť, dúfam, že MČ Petržalka začne čím skôr konať.

06. február 2018

Odpoveď samosprávy

Po tom čo sa podarilo identifikovať vlastníka vozidla sa mu pokúšala mestská časť Bratislava-Petržalka doručiť výzvu na odstránenie vozidla z verejného priestranstva. Žiaľ neúspešne. Výzva aj s lehotou na odstránenie bola preto umiestnená na čelné sklo vozidla. V prípade, že si do uplynutia lehoty vlastník vozidlo nespojazdní alebo neodstráni, nechá vozidlo odstrániť mestská časť.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.