Neupravený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Boris 04. decembra 2017

Keď idete na hrad po Palisádoch, tak pri drevených schodoch, ktoré sú pri novej podzemnej garáži musí ísť človek po ceste, lebo chodník je zľadovatelý a neupravený.

06. december 2017

Boris

V prílohe posielam správne umiestnenie - Palisády - vedľa garáže pod Hradom, hneď pri drevených schodoch, ktoré vedú pod opevnenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania