Spadnutý strom pred ZŠ Železničná

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Zaslal: Timea, 05. decembra 2017

Dobry den,
Velmi pekne Vas poprosim o odstranenie spadnuteho stromu priamo pred ZŠ Železničná,tento strom je tam uz cca tyzden a nikoho to nezaujima,mohol kludne spadnut aj na deti,ktore chodia sem do skoly. Taktiez Vas ziadam o skontrolovanie stromov na skolskom ihrisko ZS Zeleznicna,ci nahodou neni aj tam spadnuty strom pod tarchou snehu,kedze v minulosti sa stal pripad v BA,ze zasnezeny strom spadol na dieta,ktore sa hralo na skolskom dvore.Chodime sem denne po deti a velmi ma trapi tato situacia.Cakam na Vasu odpoved.

06. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Strom bol odstránený. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
06. december 2017

Timea

Dakujem pekne za rychle vybavenie,poobede to skontrolujem.Viete rovnako pozriet aj stromy na skolskom dvore resp.skontrolovat?
06. december 2017

cestár

Timea, až také rýchle to nebolo, keď to trvalo týždeň, to malo byť zrealizované do 24 hodín.
07. december 2017

Timea

Pan Cestar 5.12.som dala podnet a 6.12. bol strom odstraneny.Aky tyzden ?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.