Blokovanie prejazdu Brezovej ulice

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Zaslal: Obyvatel Brezovej ulice, 05. decembra 2017

Dobry den. Chcem Vas poprosit o vyriesenie dlhodobeho problemu pri vstupe na ul. Brezovu, kde permanentne parkuje Thalia sedej metalizy cim porusuje zakon o cestnej premavke ked v pripade statia v obojsmernej komunikacii musi vodic nechat medzeru 3m pre kazdy jazdny pruh. Navyse je tam zakopany velky kamen priamo oproti stlpu el. vedenia cim sa uz tak uzka ulica blokuje este viac. Po 15:30 je odbocovanie z Priehradnej na Brezovu „malym zazrakom“ v protismere napriek zakazu prejazdu kolona vozidiel a v smere jazdy spominane vozidlo a za nim kamen so zivym plotom, ktory ulicu zuzuje aspon o 40cm. Tento usek je dlhodobo obojsmerne neprejazdny!!!. Fotky su z aprila 2017, stav stale trva. Prosim Vas o vyriesenie problemu.

11. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
03. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za upozornenie. Kontaktovali sme Mestskú políciu, ktorá na danej ulici vykonala nápravu. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.