Nepojazdné vozidlo (Černyševského)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Zaslané samospráve

Zaslal: nespokojny obyvatel, 06. decembra 2017

Dobry den,
obraciam sa na Vas so ziadostou o odstranenie odstaveneho vozidla ktore si sem na parkovisko za MINOLTOU na Černyšvského ulici niekto ulozil a uz je tu viac ako rok.Auto je evidentne nepojazdne a nema platne kontoly.Kedze v Petrzalke je extremny problem s parkovanim, kazde volne miesto je pre Nas obyvatelov dolezite.
Prosim preto v mene obyvateľov aby toto vozidlo bolo preverene a odstranene.
V prilohe posielam fotku tohto vozidla s EČV (BA 937 KF).

Dakujem

07. december 2017

Anonymný užívateľ

Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie!
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.