Domalovať čiary a priechody!

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Po rekonstrukcii cesty (Kubacova) v Raci chyba dopravne znacenie na ceste. Chybaju priechody, stredove ciary, odbocovacie pruhy. Ak je niekto v Raci 1x a netusi, ze tam maju byt priechody moze prist k nehode. Po tme nie je chodcov, ktori vystupuju z elektricky dobre vidiet a je to extremne nebezpecne pre soferov ak chodcov. Ziadam o okamzitu napravu.

06. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o okamžitú nápravu žiadame my už od skončenia rekonštrukcie Kubačovej.
Vodorovné dopravné značenie musí prísť domaľovať dodávateľ prác, ktorého má zazmluvnený magistrát hlavného mesta, kam podnet aj posielame a tiež žiadame o domaľovanie značenia čím skôr.

S pozdravom



Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
06. december 2017

cestár

Prosím, prečítajte si moj príspevok na rekonštrukciu bezbarierového priechodu Cyprichova - Pekná cesta, to platí aj pre dopravné značenie. Pán primátor tak pracuje, že už stráca prehlad o tom, čo všetko sfušovali pre rozvoj Bratislavy, ako europskeho mesta. "Prečo sa Vám nepáči, veď máte nové čierne cesty?" Nuž, tak si urobte úsudok a nebadnite na toto, keď pôjdete voliť, lebo toto je predvolebný ťah "nezávislého" primátora Nesrovnala.
07. december 2017

Martin U

Priechody boli domaľované, stredová čiara je už naznačená, čoskoro bude nastriekaná
08. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa bude podnetu venovať.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. december 2017

Martin Uváček

Čiary domaľované. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.