Nezreteľné prechody pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Justína Cielontková 24. júna 2013

Na Trnavskej ceste pri Martinskom cintoríne sú prechody pre chodcov už úplne zošúchané.
Tiež prechod cez Maximiliána Hella na tom istom rohu cintorína je taký zošúchaný, že šoféri už ani nevedia, že tam nejaký je. Ako pribrzďujú pred križovatkou, nenechávajú medzi sebou teda ani miesto, kadiaľ by človek mohol prejsť cez cestu.

25. jún 2013

M. Jurasek

Je to veľmi komplikované a dopravne preťažené miesto.
A Som, sme zvedaví, kedy konečne urobia na ulici Maximilána Hella ďaľší pruh pred vyústenín na Trnavskú cestu?
13. august 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Pridelili sme ho príslušnému odbornému oddeleniu správy komunikácií. Vodorovné dopravné značenia vrátane prechodov pre chodcov sa obnovujú v celom meste postupne od jarných mesiacov. Nie je možné obnoviť všetky dopravné značenia naraz. Určite bude obnovené aj uvedené prechody pre chodcov, ak sa tak už nestalo.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
20. august 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prechody pre chodcov na mestských komunikáciách sú obnovené, ostatné patria mestskej časti, tá by ich mala obnoviť do konca roku.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
11. október 2013

Justína Cielontková

Prechody už boli domaľované, takže podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania