Veľký výtlk Vazovova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Martin U, 07. decembra 2017

Pred gymnáziom na Vazovovej je takýto veľký výtlk. Samotný kanál je však sám prepadnutý. Potrebné čo najskôr opraviť.

02. január 2018

Martin U

Vytlk je uz zaliaty, podnet vyrieseny.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.