Rozbitý prechod pri Bille

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Jardo Mladší, 08. decembra 2017

Žiadam opraviť zničený prechod pre chodcov

11. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ide o podnet v kompetencii magistrátu.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
28. december 2017

Anna Perichtová-Levická

a čo ďalej? je mi jasné, že tam denne prechádzajú zásobovacie autá, niekto by sa však mal starať o to, aby to bolo priechodné bez problémov...nie je to aj v záujme Billy?nech prispeje na opravu a najmä čistotu okolia predajne.
06. marec 2018

Jardo Mladší

bolo to poslane na magistrat???
07. marec 2018

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,
podnet bol MÚ Rača postúpený na Magistrát 11.12.2017, dnes boli na Magistráte opätovne upozornený na neriešený podnet.

S piozdravom.

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
08. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava
03. máj 2018

Jardo Mladší

a vysledok venovania?????zatiaľ žiadny
14. september 2018

Martin U

Povrch priechodu bol opravený pri rekonštrukcii predajne Billa.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.