Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Kasíno a zaberanie verejného priestranstva

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Roman Ujbányai, 09. decembra 2017

Kasino pri zastavke elektriciek Legionarska zabera cast vozovky privesnym vozikom zmenenym na reklamny nosic.

14. december 2017

Eo

volajte MP ale podla mojho skromneho nazoru nich neporusuju, kedže nemotorove vozidlo parkuju na mieste kde je to zo zakona mozne ...:/
29. december 2017

Eo

vyriesene, uz sa to tam nenachadza

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.