Vjazd do vnútrobloku na Ul. Ľ. Fullu 4-10 cez trávnik

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený

Zaslal: Martin, 09. decembra 2017

Dobrý deň,
žiadame o zabránenie prejazdu áut cez trávnik (napr. osadením väčších kameňov), k technickej budove, kde parkujú. Napriek zákazovej značke zabraňujúcej vjazd do vnútrobloku, si cez trávnik vyjazdili a našli cestu na to miesto. Trávnik je už zničený.

Ďakujeme.
Martin

19. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na vyriešení podnetu pracujeme.

S pozdravom,
Ing. Mariana Petruchová
oddelenie dopravy a životného prostredia
MÚ Karlova Ves

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.