Neupravená zástavka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Michal Michalr 25. júna 2013

Dobrý deň
Zástavka je neupravená už od doby kedy tam postavili nové státia ale beton a jeho úpravu neriešil nikto v daždi tam voda v strede jamy presahuje 8-10 cm

Dakujem myslel som si že to dosť vidno ale zdá sa že každý vidí len svoje. aj DPB by sa mohol starať...

26. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zastávky MHD má na starosti Dopravný podnik Bratislavy, s podnetom je potrebné obrátiť sa tam.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
26. jún 2013

Michal Michalr

Dobrý deň,
reagujem na Váš podnet a to zastávka Smolenicka, kde je neupravená plocha a dôsledku toho počas dažďa vznikajú mláky. Teší ma Váš záujem o veci verejné a však dovolím si nasmerovať Vaše úsilie správnym smerom, aby to malo zmysel. Závady na povrchu chodníkov, ciest aj zastávok MHD rieši správa ciest magistrátu mesta Bratsilavy.

S pozdravom Ľubomír šajbidor dpb

___________________________________
čo iné som mohol čakať :D Slovakia a demokracia alebo skôr riadená spoločnosť :D
26. jún 2013

Michal Michalr

Nuž uspešný ľudia riešia problémy a vyzvy tak že si poviedia že všetko ide a to čo nejde tak tam si nájdem cestu ako to ide ale kedže sme na Slovensku každého zaujíma jeho osobný zisk a čo by na tom zarobil.
V Rakúsku je to úplne opačný smer....že by to bolo o ľudoch....
každý tam chodí nakupovať ale tu nikto neurobí nič aby tu bolo lepšie každý len po čiaru nikto neprejde ani o krok dalej.
26. jún 2013

Peter

ta zastavka tam je hrozna kopec vody stale pri dazdi akurat som to chcel pridat ako podnet ale si ma predbehol :)

ako tak sledujem diskusiu tak tu sa iba ludia vyhovaraju a posuvaju si huruci zemiak dalej. ODKPS prosim o preposlanie Magistratu hl. m. BA dakujem, ked uz to ma problem preposlat pani podmajerska.
26. jún 2013

Michal Michalr

Dik no ja som to chcel poslať už pred pol rokom alebo aj dávnejšie ale stále som to odkladal ...
27. jún 2013

Peter Peter

clanok v Bratislavskych novinach 13/2013

....pani podmajerska by uz mohla prestat tipovat co komu patri, zjavne sa netrafila, patri to pod magistrat hlavneho mesta ten pozemok, ale to je jedno problem treba uz konecne vyriesit, zjavne sa to uz riesi velmi dlho ani jeden z tych japoncov (samo a sato) to nevyriesi.
27. jún 2013

Michal Michalr

To sú sračky neverím tomu štátu nič !!!!! dokial nebudem cítiť zmeny ....
12. september 2013

Peter Peter

zastavka vyasfaltovana :) foto doplnim neskor dakujeme
12. september 2013

Michal Michalr

No problém bol vyriešený.... ale pýtam sa musíme mi obyčajný ľudia vážne potlačiť na pílu a potom sa veci / ľudia začnú hýbať nemôže byť niečo jednoducho automatické ....
12. september 2013

Admin Bratislava-západ

Dobrý deň, Michal, jedným z cieľov tohto portálu je, aby také automatizmy fungovali v čo najväčšej miere, no úplne "automatické" riešenie problémov samospráv bez účasti obyvateľov sa asi nikdy nepodarí dosiahnuť. Okrem iného aj preto, že by vyžadovalo zamestnanie ďalších ľudí, monitorujúcich celé územie obcí, mestkých častí a miest, a to by stálo daňových poplatníkov určite nemalé peniaze. Dobrovoľníctvo nahlasovateľov podnetov a ľudí, ktorí stoja za prevádzkou tejto bezplatnej služby, umožňuje takúto položku rozpočtu držať na prijateľnej hladine. Činnosť nahlasovateľov podnetov je významnou verejno-prospešnou aktivitou a touto cestou za ňu všetkým srdečne ďakujeme.
Miro Ščibrany
admin OPS pre Bratislavu-západ
14. september 2013

Peter zBratislavy

vyriesene :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania