Zničená plocha trávnika na Brat. hrade

Zodpovednosť za riešenie: Národná Rada SR

V riešení

Áno, je to už v Bratislave bežná prax rozrývať autami trávniky a záhony, takže by sme sa už nad tým nemali pozastavovať, ale keď to s najväčšou pravdepodobnosťou urobili predávajúci na susedných vianočných trhoch, nedá nám nepožiadať o nápravu...

12. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

k poškodeniu trávnika na Západnej terase Bratislavského hradu došlo v súvislosti s prípravnými prácami na Advent na hrade, keď v čase intenzívneho sneženia a následnej snehovej pokrývky nájomca nemohol správne zaregistrovať túto zelenú plochu. Škoda vznikla nevedome bez úmyslu zavinenia.

Kancelária NR SR škodu zachytila v preberacom a odovzdávacom protokole a nájomca má za povinnosť túto škodu nahradiť/odstrániť najneskôr v jarnom období.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Petrášková
Odbor komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie Národnej rady SR

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania