Odpad po odvezení kontajnera z Ul. F. Kostku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: Michal K., 11. decembra 2017

Po odvezeni kontajnera na rohu ulic Ferdisa Kostku a Nad Luckami zostal na travniku neporiadok, ktory sa uz nezmestil. Je normalne, ze pracovnici, ktori kontajner odvazali, to tam len tak nechaju lezat?

12. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Oslovili sme firmu, ktora nam kontajnery pristavuje, aby neporiadok docistili.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
13. december 2017

Lubos

ono je to aj u ludoch, co to tam doviezli aj ked uz nebolo miesto a opreli to o plny kontajner a vec vybavena. samozrejme ze ked prisli na nakladiaku po kontajner, tak s tym nemohli nic ine robit len odvalit nabok.
riesenim by boli dva kontajnery, pretoze podobne to vypada po odneseni kazdeho kontajnera z okolia
10. január 2018

Odpoveď samosprávy

Odpad bol odstraneny.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.