Nefunkčné osvetlenie na Jurigovom nám. 5-7

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení

Zaslal: Pav Rachel, 11. decembra 2017

Dobry den, dve lampy pred bytovym domom na Jurigovom namesti 5 a 7 nesvietia. Dakujem za opravu.

12. december 2017

cestár

Len dve? tých bude pomaly, ale isto viac. Stav s verejným osvetlením v Bratislave, je ukážkou odbornosti a profesionality odborníkov magistrátu pod taktovkou nezávislého pána primátora Nesrovnala, pričom hlavné mesto Bratislava dostalo pokutu 75 000,0 od UVO za súťaž na verejné osvetlenie, kde poslanci sa na tento stav nemôžu pozerať a pán primátor si robí a trvá na svojom. Prosím, ale nech si všetky škody, pokuty, poplatky a prípadné súdne spory uhradí zo svojeho, veď je právnik, čím sa vychvaloval v predvolebnej kampani a nie z daní všetkých Bratislavčanov.
13. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie. Uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens s.r.o.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.