Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Jana Kurucova, 11. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dobry den. Na strome na Talichovej ulici oproti zs Sokolikova je zlomeny konar. Keby sa ho dalo odpilit, bolo by to fain. Ked napadne sneh, mohol by na niekoho spadnut. Casto sa tam hraju deti.
Dakujem

13. december 2017

Odpoveď samosprávy

Konár sme dali odpíliť. Už je to aj urobené.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.