2 roky stojací karavan

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Jana, 11. decembra 2017

tento karavan bez pohnutia stoji na mieste min. 2 roky. vychadzaju spod neho potkany.

12. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vzhľadom k tomu, že karavan je umiestnený na ceste II. triedy, je riešenie uvedeného podnetu v kompetencii Magistrátu. Na uvedený karavan sme Magistrát upozornili listom č. 9540/1215/2017/ŽP-PAU zo dňa 1.6.2017.
Podnet posielame na magistrát hlavného mesta.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
14. december 2017

Jana

copy from web "Majiteľ karavanu má na balkone namontovanú kameru ktorá karavan sníma aj dianie na ulici. Za karavanom stojí audi ktoré sa už 4 mesiace nepohlo. Raz za čas príde majiteľ otvorí kapotu popozerá zavre a ide preč"
10. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie.

Podnet preveríme na príslušnom oddelení hlavného mesta, budeme Vás informovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.