Orezané a neodvezené konáre na Hubeného

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: Aneta, 11. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na ulici Hubeneho su 3 kopy neodvezenych orezanych alebo spadnutych konarov. Jedna kopa je pri plote skolky Hubeneho, druha cca. v strede ulice a posledna smerom k Lidlu. Ziadam o odpratanie. Dakujem.

14. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie. Orez drevín nezabezpečovala MČ Rača. V prípade, že by nás bol objednávateľ výrubu kontaktoval, boli by sme odvoz už zabezpečili.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
23. január 2018

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Dobrý deň,

konáre odviezli pracovníci MU Rača.

S pozdravom

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.