Parkovanie pri Terne

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Zaslal: Aneta, 11. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pri Terne smerom od Hubeneho ulice casto auta blokuju chodnik z Hubeneho ulice, ktory nadvazuje na parkovisko pri Terne. Auta stoja niekedy tak, ze sa neda prist k obchodu. Ziadam o vyznacenie zakazu statia na mieste, kde by mala logicky viest trasa pre chodcov prichadzajucich z Hubeneho. Dakujem.

12. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nesprávne parkovanie má v kompetencii riešiť polícia, ktorú sme požiadali o riešenie situácie.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
12. december 2017

j409988@mvrht.net

MP nevyriesi nic, lebo nebude vediet posudit, ktore auto z tych dvoch zaparkovalo prve a ktore druhe. uz take pripady boli.
14. december 2017

Eo

co tak tam doplnit dopravne znacenie na chodnik? resp. jasne vyznacit parkovacie miesta, vsetky MC kaslu na chodcov a aj na vodičov a pritom by stacilo aby neinteligentnym vodicom na chodniku jasne vyznacili kde mozu parkovat ... v preklade ked uz tam parkuju tak nech je v tom aspon ako taky poriadok

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.