Električková zastávka Hybešova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Zaslal: Aneta, 11. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na elektrickovej zastavke Hybesova v Raci sa za posledne obdobie stalo asi 6 rovnakych dopravnych “nehod” kedy auta vosli do elektrickovych kolaji hoci sa tam nesmie vchadzat a cesta tam nepokracuje. Bolo by mozne lepsie oznacit zakaz vjazdu alebo tam dat nejaku zabranu, ktora nedovoli vojst do kolajiska? Znacka tam sice je, ale nejako nefunguje. Vzdy je potom blokovana elektricka:(

12. december 2017

j409988@mvrht.net

rovno zobrat vodicak takymto
12. december 2017

Peter Kollár

Zabrana moze akurat branit aj elektricke. Myslim, ze by viac pomohlo vodorovne znacenie, dost reflexne, aby priamo bilo do oci. Nedavno som siel tadial peso a ked som si odmyslel to vertikalne znacenie, koniec cesty nebol viditelny, nakolko je tam tma.
14. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Rača požiada Dopravný podnik Bratislava, aby navrhlo technické riešenie, ktoré by eliminovalo tieto opakujúce sa prípady.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
20. december 2017

David 1

Čo s tým má DP? Skôr treba osloviť správcu komunikácie , aby doplnil alebo obnovil vodorovné značenie. Keď tam bude reflexná zebra určite to pomôže.
V Bratislave sa maluje len nutné minimum vodorovného značenia. Dopravný inšpektorát by mal pokutovať správcov komunikácii. Magistrát, mestské časti...
29. december 2017

Ján

Vcera vecer sa to stalo znovu. Nejaky taxikar musel byt zase vyslobodzovany.
29. december 2017

aneta

Deje sa to dalej a situacia sa neriesi:(

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.