Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

4 v rade upchaté kanále

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Martin U, 12. decembra 2017

Na Dopravnej ulici v Rači sú 4 za sebou upchaté kanálové vpusty. Od zákruty pri depe až po prvú autobusovú zastávku. Jeden je priamo na zastávke ale vrstvou lístia som ho nevedel nájsť. Ide o problém ktorý sa opakuje roky. Žiadam magistrát o vyčistenie.

12. december 2017

Jardo Mladší

detto ulica pri vinohradoch
13. december 2017

Anonymný užívateľ

Toto je už bratislavský evergreen a magistrát-Nesrovnal to roky nerieši!
14. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

čistenie kanalizačných vpustí je v kompetencii správcu komunikácie, ktorým v prípade ulice Dopravná aj Pri Vinohradoch je Magistrát hl. mesta . Podnet im posielame so žiadosťou o riešenie.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
14. december 2017

Stefan

V tomto meste a mestkých castiach sa kanalove vpuste necistia. Len ak si to MC objedna. Je to chore. Bratislave je podla mna 35 % kanalových vpustí upchatých. A to aj na cestach kde sa menil asfalt za novy ako na VAjnorskej oproti Shopping palace. Kazdy to vidi, ale nik nevycisti. Hlavne, že je nový asfalt. A potm pride zima, primrzne to, asfalt sa trha. A novy asfalt sa lepi už po 3 sezonnach. Za komunistov sa veci aspon poriadne robili a kontrolovali. Teraz neexistuje nik, kto by to kontroloval. Len sa fakturuje a fakturuje.
23. december 2017

cestár

Stefan, absolutny suhlas, len sa pýtam, načo je nám vôbec preplatený magistrátna na čele s pánom riaditeľom, nezávislým primátorom Nesrovnalom a mestké zastupiteľstvo? O všetkom rozhoduje nezávislý primátor Nesrovnal, ktorý povymieňal všetkých odborníkov, ktorí tam ešte boli. Nepodpisuje uznesenia mestského zastupiteľsta a dodávateľov núti do nekvality a porušovania STN, a toto musia preberať pracovníci správcu, lebo keby zaprotestovali, určite by leteli. Toto, keby bolo za komunistov, tak v najlepšom prípade by skončil na východe ako radoví pracovník.Tento nezávislý primátor za ten chaos, ktorý vytvára v Bratislave, už dávno nemal sedieť na primátorskej stoličke, ale v demokracii sú neodvolatelní politici. Tu nie je žiadna kontinuita. Hlavná vec, že začal predvolebný boj a frézuje o dušu, aby sa chválil, kolko km ciest zrekonštruoval. Krásnou ukážkou je rekonštrukcia cesty na moste SNP, ktorá nebola tak polátaná za celých 45 rokov, ako po 3 mesiacoch prevádzky a o rekonštrukcii električkovej trate na Špitálskej ani nehovorím. Určite, takto bezoohladne sa nechovali ani komunisti. Tí mali nejakú koncepciu, lenže tu každé 4 roky po volbách prídu "skupinky po novom nezávislých odborníkov" a rušia a znevažujú prácu predchodcov, lebo len oni majú patent na rozum. Tu sa už nerozkrádajú len dane občanov, to je málo už aj eurofondy.
23. január 2018

Martin U

Možno by stálo zato preposlať túto žiadosť znova, nech ju majú aj novom roku
23. január 2018

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

podnet bol opätovne preposlaný na príslušnú samosprávu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
23. január 2018

Stefan

No nakoniec to asi bude musiet dopadnut takto, že to dvaja ludia zacali cistit v ramci dobrovolnictva.. Tiež magistrátna cesta. Nic horsie ako Nesrovnal sme si asi zvoliť nemohli. https://www.facebook.com/bratislavskedva/

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.