Uvoľnená značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Martin U 12. decembra 2017

Na začiatku Povraznickej ulice ke uvoľnená dopravná značka. Stačí dotiahnuť skrutky na jej uchyteni.

19. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, náprava bola objednaná.

Michal Granec, DiS.
Referát verejného poriadku
Oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Mob.: +421 903 429 001
E-mail: michal.granec@staremesto.sk
www.staremesto.sk
22. január 2018

Martin U

Po mesiaci je značka stále uvoľnená a naklonená. Na dotiahnutie 4 skrutiek treba objednávať firmu??
06. marec 2018

Martin U

Stále je uvoľnená.
02. máj 2018

Martin U

V rámci rekonštrukcie ulice bola upevnená aj táto značka. Vyriešené
19. máj 2018

Martin U

Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania