Osvetlenie cesty Pajštúnska

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

táto cesta je neosvetlena v počte asi 5 pouličných lámp za sebou, dokonca je tam aj zastávka MHD Tupolevova bez osvetlenia. treba to čím skôr opraviť lebo ľudia tadiaľ chodia ako matohy a vodiči si ich všimnú na poslednú chvíľu

13. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie. Uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens s.r.o.
04. január 2018

Peter

čo najskôr považujem do týždňa a nie čakať do leta!
17. január 2018

Rieka Dunaj

Peter nahlas do ťa infolinke Siemens, je to rýchlejšie
17. január 2018

Peter

a tuším dnes to odstraňovali uvidím po zotmení, či to opravili
17. január 2018

Peter

svieti kazda druha lampa ale aspon nieco najmä tá na zastavke MHD
20. január 2018

Peter

tak konečne je osvetlena cela cesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania