Objemný odpad na trávniku na Majerníkovej 36

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: Marcel, 13. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na trávniku pri prevádzke Pizza Rúra je už vyše týždňa odpad - starý televízor, nábytok...

15. december 2017

obcan

Prosim od odstranenie odpadu po odvoze velkokapacitneho kontajnera na travnatej ploche v okoli Majernikovej 34, 36.
19. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Podnet odstupujeme na riesenie nasmu podniku VPS.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
10. január 2018

Odpoveď samosprávy

Odpad bol odstraneny

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.