Nevysporiadané pozemky pod cestou na Ostružinovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení

Zaslal: Janko, 13. decembra 2017

Časť cesty na ostružinovej ulici (viď mapa) vedie cez pozemky rôznych súkromných vlastníkov. Niektorí z nich rešpektujú právo prejazdu, iní z času na čas blokujú cestu.
Navyše mesto sa o danú cestu vôbec nestará.

Bolo by vhodné túto cestu vysporiadať, tak ako mestská časť tvrdila a plánovala v niektorých kolaudačných rozhodnutiach pre stavby na tejto ulici.

03. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme vás informovať. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.