Neporiadok v kríkoch a na ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Martin U 15. decembra 2017

Na opravenej časti Bjornsonovej ulice je stále množstvo popadaneho lístia na ceste, chodníkoch, predzáhradkach a odpadky v kríkoch pri Šancovej.

16. december 2017

Lubo

O neporiadok v kríkoch a na chodníkoch sa podľa zákona má starať majiteľ budovy ku ktorej chodník prislúcha... Odpracte si to sami. Mesto s Vaším bordelom nič nemá.
16. december 2017

Martin U

Akosi Vám ušlo, že ide aj o cestu a tú spravuje a udržiava mestská časť.
23. január 2018

Martin U

väčšina lístia na ceste a v predzáhradkách bola zhrabaná. podnet vyriešený
28. november 2018

Martin U

Spadnuté a zmoknuté lístie zas zasypalo celú ulicu. Podnet znovu aktuálny.
29. november 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

informácia o tomto podnete bola opätovne preposlaná samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
01. marec 2019

Martin U

Lístie z ulice bolo odpratané.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania