Odpadky pod nadchodom k starej pošte ul.Saratovska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Eva Tomová, 15. decembra 2017

Odpadky ktore tu zanechavaju neprisposobivi obcania a male deti z alkoholu. Mali by tu chodit castejsie aj pochodzkari. Je to otrasne. Clovek sa boji vecer tadial ísť.
A ten neporiadok vietor odfukuje uz smerom k ceste.

03. január 2018

Odpoveď samosprávy

MČ Dúbravka dala toto miesto od neporiadku očistiť v 51. týždni 2017.

Ing. Zuzana Knetigová, PhD.
Referát životného prostredia
Miestny úrad MČ Bratislava-Dúbravka
03. január 2018

Eva Tomová

Verim ze pracovnici urobili co mohli. Vid aktualne fotky z dnesneho dna.
Nie je mozne umiestnit tu nejaky vavsi odpadkovy kos? Ja chapem ze nie je vo vasich silach ten bordel neustale upratovat. Ale ak to ti neprisposobivi a opiti ludia nemaju kam hodit, bude to stale na ulici a pod tym podchodom.
03. január 2018

Eva Tomová

Slubene foto

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.