Auta obchadzajú zábrany

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Uzavretý

Zaslal: Martin, 15. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Ludia ignoruju zabrany na chodnikoch

11. január 2018

Odpoveď samosprávy

Riešenie takýchto priestupkov je v kompetencii mestskej polície. Pokiaľ máte pocit, že vozidlo neoprávnene parkuje na chodníku zavolajte mestskú políciu, ktorá to vyrieši priamo na mieste. Mestská časť nemá zákonom zverené žiadne kompetencie v takomto prípade. Stĺpiky sme na chodník osadili ale nedokážeme reálne zabrániť ich obchádzaniu cez trávniky.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
11. január 2018

Martin

Veľký kameň osadiť na trávnik by tomu ale pomohol
Spravil by som to aj sám ale nie je to môj pozemok
A mestská polícia to ignorovala...

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.