Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Výtlky na chodníkoch okolo škôlky a detského ihriska Sekurisova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení

Zaslal: Ivan Kovacik, 16. decembra 2017

Dobrý deň. Opakovane chcem poprosiť MČ Dúbravku, aby zaradila do plánu opráv na budúci kalendárny rok opravu chodníkov pri detskom ihrisku na Sekurisovej ulici a MŠ Sekurisova....tie chodníky sú tam vo veľmi zlom stave a verím že sa to spraví...Ďakujem

17. december 2017

Odpoveď samosprávy

Váš podnet zaradíme do plánu opráv na budúci rok. V tomto volebnom období sme sa zamerali na opravy miestnych komunikácií a chodníkov v podstatne väčšej miere ako sa to robilo v predchádzajúcich obdobiach.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.