Neviditelna dopravna značka STOP

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Martina Ivičičova 26. júna 2013

Značka je zarastena stromami

27. jún 2013

Viktor

Pani Martina, ste si ista, ze je to Budysinska ulica, tak ako ste vyznacila na mapke?
27. jún 2013

Viktor

Oprava: je to vyustenie na Raciansku ulicu, za zeleznicnymi kolajnicami, a nie na Ziegelfelde.
28. jún 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
ďakujeme za podnet. Zeleň bola upravená tak, aby bolo značku dobre vidieť.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
28. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Zeleň bola upravená tak, aby bolo značku dobre vidieť.

S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania