Dlhodobo odstavená Škoda Fabia bez platnej TK/EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
dobrý_sused 16. decembra 2017

Poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstavenej Škody Fabia bez platnej TK/EK.

17. december 2017

Anonymný užívateľ

Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
18. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
18. december 2017

Edita Višvaderova

Vrak je vidno aj na google maps
26. január 2018

dobrý_sused

Anonymný užívateľ: Môžem ťa teda poprosiť o nahlásenie vozidla na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií?
26. január 2018

Anonymný užívateľ

Mne tie vraky nevadia, ja tu nebývam. :-)
31. január 2018

dobrý_sused

Potom nerozumiem, prečo tak aktívne píšes pod každý príspevok?
Očakával som, že rovnaký zápal pre vec, ako pri odpisovaní pretavíš v činy.

Ja to tam nahlasovať rozhodne nejdem, keby tam mali nejaký online formulár tak nepoviem, ale takto...
31. január 2018

Anonymný užívateľ

dobrý_sused, toto je len návod ako urýchliť podnet.
Problémy a podnety ohľadom vrakov by si mali riešiť miestny obyvatelia.
P.S. Vojak sa stará, vojak má. :-)
01. jún 2018

matus

Tato skoda sa z casu na cas hybe. Pred par tyzdnami tam par dni nebola. Bolo by fajn zistit, ci nema obnovene stk/ek ( poz. moje auto to nieje, len chodievam okolo :) )
@Edita Višvaderova: na google maps je ta skoda na inom mieste, pozornejsie si pozrite foto.
02. jún 2018

dobrý_sused

Vozidlo absolvovalo TK aj EK:
https://www.seka.sk/ov/4C1232060AC14802091D00
Podnet už viac nie je relevantný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania