Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zničený trávnik a zablátený chodník na Gallayovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení

Zaslal: Sona, 17. decembra 2017

Neviem, ci to.je vyhradene park.miesto ale aby vzdy tam parkovali cez chodnik, rozrypali cely travnik, tak to nie je v poriadku. Nedalo by sa tam to ohradit? Stacila by betonova gula a bolo by po probleme. Chodnik a travnik su v.hroznom stave a ked prsi, vsade je blato.

08. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za podnet. V žiadnom prípade sa nejedná o vyhradené parkovacie miesto. Jedná sa o arogantné správanie niektorých majiteľov motorových vozidiel, ktorí nerešpektujú žiadne pravidlá a zásady.
Naše oddelenie pripraví návrh riešenia ako zamedziť takémuto spôsobu parkovania. Po jeho odsúhlasení v dopravnej komisii magistrátu a DI PZ, ho aj v čo najkratšom čase zrealizuje, tak aby nedochádzalo k jazde po chodníku, resp. po trávnatých plochách.

Ing. arch. Pavel Gašparovič
Vedúci oddelenia územného rozvoja a životného prostredia
17. marec 2018

Ibolya

Niečo podobné vidím aj v malom parčíku v okolí strediska Fontána. pred vchodom do SPŠE na Adlerovej ul. Učitelia alebo možno aj študenti vchádzajú autami do uzavretého parkoviska (vo dvore) ale nejdú po chodníku, skrátia si cestu cez trávnik a už sú tam doslova vyorané jamy. Možno by bolo treba porozmýšľať o náhradnom vjazde vozidlami do dvora.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.