Zlomené konáre - Sekurisova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Alena, 18. decembra 2017

Dobry den, prosim o odstranenie dvoch zlomenych konarov stromu, ktore vysia priamo nad chodnikom v blizkosti detskeho ihriska na Sekurisovej ulici.
Dakujem
AM

03. január 2018

Odpoveď samosprávy

Po zverejnení upozornenia sme na skutočnosť mailom upozornili magistrát, ktorý je vlastníkom pozemkov a má tieto plochy v správe a údržbe zelene.

Ing. Zuzana Knetigová, PhD.
Referát životného prostredia
Miestny úrad MČ Bratislava-Dúbravka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.