Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Značka v chodníku na Beniakovej 6

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: Michal K., 18. decembra 2017

Na Beniakovej pri vchode 6 bola osadena znacka vyhradeneho parkovania vyrazne zasahujuca do chodnika. Velmi tam zavadzia a neverim, ze by to takto nevhodne niekto schvalil. Skor si najomnik doprial viac miesta pre auto na ukor chodcov. Znacku treba posunut na kraj chodnika.

22. december 2017

Lubos

ked to aj odpilia a daju dalej, som zvedavy, kto potom opravi uz tak dost deravi a poniceny chodnik.
31. január 2018

Michal K.

Vyriesene.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.