Výtlky na ulici Opletalova-Devinska Nova Ves

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Renata Vidova, 19. decembra 2017

Na ulici Opletalova konkretnejsie v casti Opletalova 60-64 sa na ceste nachdzaju vytlky. Na tejto ceste denne jazdi velke mnozstvo kamionov autobusov a osobnych aut...su tu fabriky. Prosim o odstranenie vytlkov ktore narusaju klud v tejto mestskej casti. V pripade potreby urobim fotky.

18. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Postúpili sme ho na príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa mu bude venovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.