Autovraky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Tibor 19. decembra 2017

Na Platanovej ul. sú dlhodobo odparkované 2 vozidlá - jedno pri križovatke s Priehradnou ul. a druhé pri odbočke na Levandulovú ul.

19. december 2017

Anonymný užívateľ

Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
19. december 2017

Tibor

Aj to je odpoved na riesenie problemu.
Myslim, ze ste plateni trochu aj s mojich dani.
21. december 2017

cestár

Vážení, už sa konečne zobuďte. Títo tak zvaní "nezávislí demokratický odborníci" zvolení v demokratickej histérie nás pekne manipulujú, zavádzajú a rozdeľujú. Miesto toho, aby konali, sa neustále na niečo vyhovárajú a ich neschopnosť riešia na úkor občanov neustálym zvyšovaním daní a poplatkov. Tento portál je dôležitý v jednej veci, že poukazuje na neodbornosť, neschopnosť, aroganciu moci a impotenciu štátnej a verejnej správy správy veci riešiť v prospech občana, ktorí sa plahočia v peniazoch daňových poplatníkov, bez akej koľvek trestnoprávnej zodpovednosti. Tento stav bude dovtedy, pokiaľ my, ovečky, si síce pofrleme na ulici alebo pri pive, zaplatíme zvýšenie daní a poplatkov a už konečne nevyrazíme do ulíc ako v Rumunsku, lebo nemajú strach z ničoho, lebo nikto nebol odsúdení a potrestaní z dôvodu, že všade máme naších človekov. Vážený administrátor, v čom mám neslušné vyjadrovanie? prosím Vás uvedte mi dôvody.
22. december 2017

cestár

Vážený admoinistrátor, prečo neuverejníte celý text príspevku? Prečo sa snažíte manipulovať verejnú mienku? V mojom príspevku nebolo nič hanlivé, na to si dávam set sakramenský pozor.
23. december 2017

Anonymný užívateľ

cestár, toto nie "Hyde Park". Na takéto mentorovanie si nájdite iné fórum.
23. december 2017

cestár

Vážený "Anonymný užívateľ", Vy ste asi politik, lebo mám dojem, že trafena hus zagága. Hyde Park a dobrý deň si z občanov robia politici či už v štátnej ako i verejnej správe, ktorí si z našich daní prideľujú platy a svojim podosádzaným kamarátom- skupinkám. Neustále zvyšujú dane a zaťaženie občanov nezmyselnými poplatkami bez akejkoľvek trestnoprávnej zodpovednosti, pritom na občanov kašlú. Aktivitu vyvíjajú len pred volbami, Ak sledujete tento portál, ktorý je toho dôkazom. Na mnohé podnety jednotlivé samosprávy ani nereagujú a ak,odpovede v mnohých prípadoch sú absolútne diletanské, zavádzajúce, len aby si splnili bod, odpovedali sme, miesto toho aby aspon do týždňa odpovedali, ďakujem, podnet bol vyriešný, to by som bral. Preto aj naďalej bude na podnety reagovať a moje komentáre nemusíte čítať, nikto Vás nenúti a nestrácajte Váš drahocenný čas. Želám Vám štastné vianočné sviatky a veľa úspechov v osobnom, rodinnom ako aj v pracovnom živote v roku 2018
24. december 2017

Anonymný užívateľ

cestár, ďakujem za predvianočnú dizertačnú prácu :-)
28. december 2017

cestár

Vážený "Anonýmny užívateľ" Z dôvodu vianočných sviatkov som nereagoval, činím to teraz. Nemýlil som sa, trafená hus zagágala. Tento portál má svoje opodstatnenie a budem do neho prispievať svojimi vyjadreniami. Myslím si, že viacerými kritickými príspevkami sa niektoré samosprávy začínajú hýbať smerom k občanom. Odkaz pre pre starostu jasne poukazuje na neodbornosť a aroganciu moci tak zvaných samozvaných odborníkov hlavne na hlavnom meste Bratislavy a niektorých pracovníkov na jednotlivých mestských častiach. Keď sa Vám moje príspevky nepáčia nečítajte ich. Ja Vám prehlasujem, že už viac na Vaše trápne komenty nebudem vôbec reagovať, či už budú pozitívne alebo negatívne. Nemám chuť sa Vám viac venovať a len preukazujete, aký ste typ človeka. Všetko dobré.
03. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
15. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, 3. Povinná osoba po overení skutkového stavu v zmysle schválených kritérií, nalepila na vozidla vyplnené tlačivo “UPOZORNENIE a VÝZVA NA ODSTRÁNENIE VOZIDLA” čím vyzvala vlastníka/držiteľa k vykonaniu nápravy t.j. k odstráneniu vozidla z miesta, na ktorom ohrozuje životné prostredie alebo narušuje estetický vzhľad obce, a to v lehote do 60 dní odo dňa nalepenia výzvy. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
20. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, auto bolo odstránené. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania