Krík v križovatke Lackova - Karloveská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: Petr Němec, 19. decembra 2017

Pozdravujem,
odbocenie z Karloveskej na Lackovu priamo oproti miestnemu uradu Karlova Ves uz niekolko rokov trapi velky krik. Extremne zasahuje do cesty. treba ho orezat, idealne zrezat (ak sa oreze, po rokoch to bude rovnake). Zakruta je neprehladna, auta musia ist do protismeru, kde sa teraz nestastne parkuje.

Dakujem.
Petr Nemec

09. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Zaradíme ho do harmonogramu orezov krov.

Ing. Lucia Gašparová
Oddelenie dopravy a životného prostredia
Miestny úrad, Bratislava - Karlova Ves
06. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený ešte v marci 2018.

Mgr. Magdaléna Svoreňová
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava - Karlova Ves
www.karlovaves.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.