Obnova chodníkov v okolí lekárne Saratovská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení

Zaslal: sja, 19. decembra 2017

Žiadam o komplexnú obnovu chodníka pri zdravotnom stredisku a lekarni Saratovská a to najmä v okolí detského ihriska, kde sa deti zvyknú bicyklovat a korčulovať, momentálny stav chodníkov je pre deti nebezpečný.

08. január 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.
Zaradili sme ho do plánu opráv, ktoré budeme postupne realizovať.

Ing. arch. Pavel Gašparovič
Vedúci oddelenia územného rozvoja a životného prostredia

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.