Nesvietiaca lampa na ulici Pri mlyne

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení

Zaslal: Adybot, 19. decembra 2017

Nesvieti jedna s lámp na ulici pri mlyne v mieste akom som vyznačil na obrázku.

20. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobý deň,
Ďakujeme za váš podnet ktorý sme oznámili aj správcovi verejného osvetlenia. Pre informáciu uvádzame, že v prípade zistenia nefunkčných lámp verejného osvetlenia môže chybu nahlásiť aj občan priamo na telefónnu linku servisu verejného osvetlenia na telefónne číslo 02/ 63 81 01 51 spolu s kódom stĺpu. Oba údaje sú uvedené na konkrétnom stĺpe. Číslo ohlasovne porúch je uverejnené aj na webovej stránke úradu : http://www.vajnory.sk/uzitocne-telefonne-cisla alebo vo Vajnorských novinkách.
S úctou


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.