Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nepohrabané lístie vo veľkej časti Krasňan

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zaslal: Jana, 19. decembra 2017

Na Vrbenskeho ul. na chodniku je listie, po okraji cesty detto.. ked zamrnze, urobi sa lad a nebude mozne tadial vobec chodit. zamrznute listie je ovela nebeypecnejsie ako sneh
travnikove casti medzi kadnarovou a bytovymi domami a HUbeneho ul. tiez vnutro bloky az po Cernockeho je nepohrabane listie. vietor ho rozfukava aj do casti kde niekedy bolo vycistene.
pohrabany je iba zaciatok Kadnarovej

22. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník je už riadne priechodný a lístie odpratané.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.