Smeti na trávniku na Majerníkovej 36/A

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Lovec Vrakov, 20. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pod billboardom pri reštaurácii Bamboo sú smeti.

04. február 2018

Marcel

Už približne mesiac leží na trávniku pár starých pneumatík s hrncami

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.