Chýbajúce zrkadlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Uzavretý

Zaslal: IVAN, 20. decembra 2017

chýbajúce zrkadlo by pomohlo pri pripájaní na Zidiny kde nieje vidieť prichádzajúce auto kvôli muru pri ceste

09. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vzhľadom na frekvenciu áut v predmetnej lokalite a ich rýchlosť vzhľadom na stav vozovky a poľnej cesty si Vám dovoľujeme odpovedať, že sme s takýmto Vami navrhovaným riešením zatiaľ neuvažovali.

V.Rychtáriková, ODUR, MÚ BA- Lamač
30. január 2018

IVAN

Prepáčte ale dopravne značenie sa nedáva podla frekvencie áut a ich rýchlosti ani podla stavu cesty. Tu ide o bezpečnosť !

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.