Aktualizovať podnet
Neudržiavané schody pri FEI STU

Nahrajte obrázok aktualizácie podnetu:

Vaše meno:

Váš e-mail:

Koľko je jedna plus jedna? (zadajte číslo):


   alebo   ísť späť


Pomoc

Pomocou nasledovného dialógu nás môžete upozorniť na akúkoľvek zmenu príslušného podnetu, či už sa jedná o jeho nápravu, alebo naopak zhoršenie daného stavu.

Neudržiavané schody pri FEI STU

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Zaslal: IVAN, 20. decembra 2017

Skoro nepriechodne schody kvôli prerastenej zeleni a neohrabanemu listiu - medzi FEI STU a blízkym parkoviskom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania