Rozbitý chodník Ružinov-Ostredky a priestor pri predajni Samoška

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený

Zaslal: Oliver, 20. decembra 2017

Rozbitý chodník ťahajúci sa od zástavky autobusu 39 až k Martinskému cintorínu, aj priestor okolo predajne Samoška, popadané lístie a výtlky a prepadliny okolo zaparkovaných aut.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.