Nesvietia lampy na ulici Landauova 20-12

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Zaslal: Renáta Guothová, 20. decembra 2017

uz druhy vecer nesvieti osvetlenie na ulici Landauova 20-12

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.