Zničený trávnik na križovatke Radlinského Vazovova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Peter Oravec, 20. decembra 2017

Pri oprave koľajníc na rohu Radlinského a Vazovovej ulice pracovníci Dopravného podniku zničili stavebnými mechanizmami trávnatú plochu. Je to potrebné uviesť do pôvodného stavu.

26. január 2018

Martin U

Mesto by malo vynútiť nápravu zelene od DPB ak sú teda za toto zodpovedný

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.