Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Znečistenie zelených plôch

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Jana, 21. decembra 2017

Dobrý deň,
po lete nám na zelených plochách vo Vrakuni zostal takýto neporiadok. Nikto sa nezaujímal o tých, čo ho spôsobili, a teraz by bolo terba pred zimou upratať.
Ja osobne som z miesta už odniesla niekoľko igelitiek smetí, ale na toto by bol potrebný celý kontajner. Viete prosím zabezpečiť, aby nám okolie niekto upratal? Ďakujem

03. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Zasielame podnet na Magistrát hl.mesta SR, ktorý je správcom daného pozemku. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
03. január 2018

Jana

Viete to prosií s magistrátom aj prekonzultovať, skontrolovať? Magistrát som už kontaktovala, bez odpovede. Vyzerá to, že pozemok je od centra príliš ďaleko na to, aby sa ním zaoberali.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.