Vraky áut

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Daniel Madar, 21. decembra 2017

Dobrý deň
majiteľ týchto vrakov už vyše roka zaberá 2 parkovacie miesta na Račianskej ulici č.8 Obe majú neplatnú STK a EK.
Majiteľ jazdí na treťom vozidle, tieto vraky tam má len odstavené.
EVČ vozidiel: modrá škoda favorit BA361GG, žltá škoda favorit BL746OI

27. december 2017

Edita Višvaderova

Modry favorit tu už je nahlaseny
01. január 2018

Anonymný užívateľ

Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
02. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
03. január 2018

Daniel Madar

Nejde mi o STK a EK aj ked si za svoju bezohladnost majitel pokutu zasluzi ale to tie miesta ktore môzu vyuzivat aj iny obyvatelia danej ulice.
P.S. Modrý favorit uz zmizol
09. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Podnet preverujeme na príslušnom oddelení hlavného mesta. Budeme Vás informovať.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na odstavené vozidlo bude vyvesená výzva na jeho odstránenie.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.